شنبه, 03 تیر 1396
اخبار کنفرانس
ضمن تشکر از دکتر محسن قاسمی دبیر کل انجمن حسابداران خبره ایران به اطلاع می رساند این انجمن به جمع حامیان معنوی این همایش پیوست.
ادامه مطلب
با توجه به تصمیمات گرفته شده در کمیته اجرایی همایش، مقرر گردید مقاله بعد از دریافت، بلافاصله برای داوران محترم ارسال شود و حداکثر به مدت 2 هفته کاری بعد از دریافت مقالات، نتیجه به ارسال کننده مقاله از طریق همین وب سایت اعلام شود.
ادامه مطلب
پژوهشگران و محققین گرامی جهت اطلاع از روند ارسال مقاله در"دومین همایش ملی رویکردهای نوین حسابداری بخش عمومی" این مطلب را مطالعه فرمائید.
ادامه مطلب
پژوهشگران و محققین گرامی جهت اطلاع از روند ثبت نام در"دومین همایش ملی رویکردهای نوین حسابداری بخش عمومی" این مطلب را مطالعه فرمائید.
ادامه مطلب
ضمن تشکر از جناب آقای دکتر رمضانی نماینده محترم وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان خراسان رضوی، به اطلاع می رساند اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان خراسان رضوی به جمع حامیان این همایش پیوست.
ادامه مطلب
ضمن تشکر از جناب آقای دکتر قاسم پیشه نماینده محترم وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان مازندران، به اطلاع می رساند اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان مازندران به جمع حامیان این همایش پیوست.
ادامه مطلب
به اطلاع می رساند دومین همایش ملی رویکردهای نوین در حسابداری بخش عمومی در سایت ISC ثبت شده است.
ادامه مطلب
قابل توجه دانشگاهها، شرکتهای نرم افزاری، شرکتهای تولیدی
ادامه مطلب
مهمانان محترم شرکت کننده در همایش برای کسب اطلاعات در مورد اسکان به ادامه مطلب مراجعه کنید.
ادامه مطلب
دومین همایش ملی رویکردهای نوین حسابداری بخش عمومی با حضور اعضای هیات علمی دانشگاههای برتر کشور در شهریورماه سال 1396 در محل دانشگاه شمال برگزار می شود. در این همایش با هماهنگی انجام با جناب آقای دکتر اکرمی معاونت محترم نظارت مالی و خزانه دار کل کشور، قرار شد که جناب آقای دکتر فعال قیومی و جناب آقای دکتر بنانی به نمایندگی از حوزه معاونت هزینه وزارت امور اقتصادی و دارایی در کمیته علمی همایش حضور داشته باشند و از دانش و تجربیات این اساتید بزرگوار بهره مند شویم.
ادامه مطلب
مجری اين همايش، گروه حسابداری دانشگاه شمال می باشد که با همكاري اعضاي محترم هيات علمي دانشگاههاي تهران‏‌، علامه طباطبايي، الزهرا، مازندران، بين المللي قزوين، اروميه، گلستان، هرمزگان، و همچنین ذیحسابان محترم کشور برگزار مي شود.
ادامه مطلب
مقالات برگزیده همایش در مجلات علمی پژوهشی چاپ خواهند شد.
ادامه مطلب
دانشگاه شمال یکی از بزرگترین دانشگاههای غیرانتفاعی در شمال کشور است.
ادامه مطلب
محل برگزاری
دانشگاه شمال
کانال کنفرانس
حامیان همایش
حامیان رسانه ای
حامیان مالی

آدرس دبیرخانه: مازندران. آمل. کیلومتر 5 محور هراز، سه راهی امامزاده عبدالله، دانشگاه شمال، دانشکده علوم انسانی و اجتماعی، گروه حسابداری

ایمیل دبیرخانه: PSA96@Shomal.ac.ir

کانال تلگرام: psa96@

 ID تلگرام براي ارسال پيام: shomalpsa96@

تلفن: ۱۳ - ۰۱۱۴۴۲۰۳۷۱۱

نمابر:  ۰۱۱۴۴۲۰۳۷۵۵

کد پستی:  ۸۴۵۹۶-۴۶۱۶۱

همراه:  6825 713 0911