سه شنبه, 21 آذر 1396  
اخبار کنفرانس
راس ساعت 9:30 همایش با تلاوتی چند از آیات قران مجید آغاز شد.
ادامه مطلب
برنامه نهایی همایش توسط دبیر اجرایی همایش اعلام گردید.
ادامه مطلب
لطفا تمام افرادی که در همایش ثبت نام کرده اند و اقدام به رزرم مکان اقامت برای خود نموده اند محل اقامت خود را به شماره 09117136825 به همراه نام و نام خانوادگی خود پیامک فرمایند. لازم به ذکر است دبیرخانه همایش هیچ مسئولیتی در قبال اسکان ندارد.
ادامه مطلب
به یاد مصیبت های اباعبدالله الحسین ع و یادبود شهید محسن حججی که شهادتش یادآور قتلگاه کربلا و شهادت اباعبدالله الحسین ع می باشد کمیته اجرایی همایش تصمیم گرفته است که این همایش به نام شهید محسن حججی نام گذاری شود.
ادامه مطلب
برای مشاهده لیست آخرین قیمتها به ادامه مطلب مراجعه کنید
ادامه مطلب
به استحضار میرساند به حول و قوه الهی دومین همایش ملی رویکردهای نوین حسابداری بخش عمومی در موعد مقرر روز چهارشنبه و پنجشنبه، اول و دوم شهریور۹۶ در محل دانشگاه شمال برگزار میشود.
ادامه مطلب
ثبت نام کنندگان در همایش که مقاله ارسال کرده اند بزودی نتیجه داوری اعلام می شود. تعداد بسیار کمی از داوری ها باقی مانده است و اکثر مقالات نتایج داوری اعلام شده است و می توانند به پروفایل خود مراجعه و از نتیجه داوری آگاهی یابند
ادامه مطلب
برخی از ثبت نام کنندگان که بخواهند از طریق واریز به حساب بانکی پرداخت هزینه همایش را انجام دهند می توانند به
حساب شماره 4831825258 نزد بانک ملت مرکزی آمل بنام معاونت پژوهشی دانشگاه شمال هزینه همایش را واریز نمایند و فیش را به شماره 09122305421 تلگرام نمایند و یا در وب سایت همایش اسکن نموده و بعدا اصل فیش را در زمان حضور به مسئول ثبت نام تحویل نمایند
ادامه مطلب
دو کارگاه جدید به همایش اضافه شده است
کارگاه اول با عنوان مبانی نظام مالی بخش عمومی
کارگاه دوم با عنوان تامین اعتبار و جایگاه آن در نظام مالی بخش عمومی
این کارگاهها توسط آقای ملک محمد غلامی برگزار می شود
ادامه مطلب
برای هماهنگی بهتر می توانید با همکاران کادر اجرایی همایش تماس حاصل فرمایید:
آقای ملک محمد غلامی دبیر اجرایی همایش 09122305421
آقای سید روح الله تقوی عضو کمیته اجرایی 09112276020
آقای عبدالله ذبیح زاده عضو کمیته اجرایی 09113250695
آقای ملک حیدری از همکاران کادر اجرایی 09391216869
آقای مجتبی رضاپور از همکاران کادر اجرایی 09373088561
آقای روح الله محمدعلی تبار از همکاران کادر اجرایی 09036502522
ادامه مطلب
با توجه به نزدیک شدن به تاریخ برگزاری همایش و به جهت برنامه ریزی بهتر از نظر آماده سازی فضا و تهیه پکیج و پذیرایی و پرینت گواهی شرکت در همایش و گواهی پذیرش مقالات، خواهشمند است نسبت به تکمیل فرایند ثبت نام و پرداخت مبلغ ثبت نام توسط افرادی که تاکنون اقدام نکرده اند اقدام لازم صورت پذیرد
ادامه مطلب
نظر به درخواست تعداد زیادی از پژوهشگران مبنی بر تمدید مهلت ارسال مقالات و بر اساس تصمیم کمیته اجرایی مهلت ارسال مقالات تا 20 مرداد ماه 96 تمدید شد. نتیجه نهایی مقالات نیز تا 28 مرداد اعلام خواهد شد. آخرین مهلت جهت ثبت نام نهایی نیز 29 مرداد ماه خواهد بود. پژوهشگران محترم می توانند مقالات خود در حوزه حسابداری بخش عمومی را تا تاریخ فوق از طریق این سایت ارسال نمایند
ادامه مطلب
ضمن تشکر از دکتر محسن قاسمی دبیر کل انجمن حسابداران خبره ایران به اطلاع می رساند این انجمن به جمع حامیان معنوی این همایش پیوست.
ادامه مطلب
با توجه به تصمیمات گرفته شده در کمیته اجرایی همایش، مقرر گردید مقاله بعد از دریافت، بلافاصله برای داوران محترم ارسال شود و حداکثر به مدت 2 هفته کاری بعد از دریافت مقالات، نتیجه به ارسال کننده مقاله از طریق همین وب سایت اعلام شود.
ادامه مطلب
پژوهشگران و محققین گرامی جهت اطلاع از روند ارسال مقاله در"دومین همایش ملی رویکردهای نوین حسابداری بخش عمومی" این مطلب را مطالعه فرمائید.
ادامه مطلب
پژوهشگران و محققین گرامی جهت اطلاع از روند ثبت نام در"دومین همایش ملی رویکردهای نوین حسابداری بخش عمومی" این مطلب را مطالعه فرمائید.
ادامه مطلب
ضمن تشکر از جناب آقای دکتر رمضانی نماینده محترم وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان خراسان رضوی، به اطلاع می رساند اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان خراسان رضوی به جمع حامیان این همایش پیوست.
ادامه مطلب
ضمن تشکر از جناب آقای دکتر قاسم پیشه نماینده محترم وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان مازندران، به اطلاع می رساند اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان مازندران به جمع حامیان این همایش پیوست.
ادامه مطلب
به اطلاع می رساند دومین همایش ملی رویکردهای نوین در حسابداری بخش عمومی در سایت ISC ثبت شده است.
ادامه مطلب
قابل توجه دانشگاهها، شرکتهای نرم افزاری، شرکتهای تولیدی
ادامه مطلب
مهمانان محترم شرکت کننده در همایش برای کسب اطلاعات در مورد اسکان به ادامه مطلب مراجعه کنید.
ادامه مطلب
دومین همایش ملی رویکردهای نوین حسابداری بخش عمومی با حضور اعضای هیات علمی دانشگاههای برتر کشور در شهریورماه سال 1396 در محل دانشگاه شمال برگزار می شود. در این همایش با هماهنگی انجام با جناب آقای دکتر اکرمی معاونت محترم نظارت مالی و خزانه دار کل کشور، قرار شد که جناب آقای دکتر فعال قیومی و جناب آقای دکتر بنانی به نمایندگی از حوزه معاونت هزینه وزارت امور اقتصادی و دارایی در کمیته علمی همایش حضور داشته باشند و از دانش و تجربیات این اساتید بزرگوار بهره مند شویم.
ادامه مطلب
مجری اين همايش، گروه حسابداری دانشگاه شمال می باشد که با همكاري اعضاي محترم هيات علمي دانشگاههاي تهران‏‌، علامه طباطبايي، الزهرا، مازندران، بين المللي قزوين، اروميه، گلستان، هرمزگان، و همچنین ذیحسابان محترم کشور برگزار مي شود.
ادامه مطلب
مقالات برگزیده همایش در مجلات علمی پژوهشی چاپ خواهند شد.
ادامه مطلب
دانشگاه شمال یکی از بزرگترین دانشگاههای غیرانتفاعی در شمال کشور است.
ادامه مطلب
محل برگزاری
دانشگاه شمال
کانال کنفرانس
حامیان همایش
حامیان رسانه ای
حامیان مالی

آدرس دبیرخانه: مازندران. آمل. کیلومتر 5 محور هراز، سه راهی امامزاده عبدالله، دانشگاه شمال، دانشکده علوم انسانی و اجتماعی، گروه حسابداری

ایمیل دبیرخانه: PSA96@Shomal.ac.ir

کانال تلگرام: psa96@

 ID تلگرام براي ارسال پيام: shomalpsa96@

تلفن: ۱۳ - ۰۱۱۴۴۲۰۳۷۱۱

نمابر:  ۰۱۱۴۴۲۰۳۷۵۵

کد پستی:  ۸۴۵۹۶-۴۶۱۶۱

همراه:  6825 713 0911